Stolarz Warszawa Białołęka

Usługi Stolarza Warszawa Białołęka

Zakład stolarski zajmujący się produkcją mebli z drewna pod wymiar. Do tworzenia mebli wykorzystujemy również inne materiały, na zamówienie tworzymy konstrukcje metalowe z dodatkiem litego drewna. Nasze możliwości jeśli chodzi o wykonanie projektów klienta są nieograniczone, spełniamy pomysły i marzenia nabywców nowych mebli.

Nasi wykwalifikowani projektanci, posiadają programy umożliwiające przeniesienie wizji klienta na projekt cyfrowy. Wizualizacja mebli jest w pełni czytelna oraz wyposażona w każdy element konstrukcji. Klient na bieżąco może decydować o wyglądzie mebli, aby jego wizja była dokładnie odzwierciedlona w rzeczywistości. Po akceptacji projektu, przechodzimy do jego produkcji w zakładzie stolarskim.

Nasza stolarnia to zespół ludzi dla których stolarstwo to nie tylko sposób na zarobienie pieniędzy, jest to nasza pasja którą rozwijamy w każdym zakresie stolarstwa. Nawiązując z nami współpracę możesz być pewien że trafiasz na profesjonalistów, którzy słuchają wymagań i starają się najlepiej doradzić podczas podejmowania decyzji odnośnie wyglądu i przeznaczenia umeblowania.

Wycena mebli

Rejon Warszawa Białołęka

Arkadiusz Bieniek

tel. 535 950 777

[email protected]

Stolarka na zamówienie

Niniejsza stolarnia traktuje każdy projekt indywidualne, do żadnego produktu nie podchodzimy szablonowo. Naszym zadaniem jest stworzenie mebli które będą odzwierciedleniem charakteru i osobowości właściciela mieszkania.

Fachowcy realizujący Twoje zamówienie na pewno nie podejdą do niego szablonowo. Dla naszej firmy każdy projekt to indywidualne podejście. Każdy pomysł, przed produkcją jest wcześniej dokładnie przemyślany, aby produkt był w pełni zadowalający właściciela mieszkania. Do produkcji wykorzystujemy szeroko pojęty wachlarz narzędzi stolarskich. Wyjaśnijmy zatem jak przebiega współpraca z naszą stolarnią: zaczynamy oczywiście od odwiedzin klienta w docelowej lokalizacji, po wstępnym obejrzeniu miejsca, uważnie słuchamy potrzeb klienta, musimy poznać jego wizję. Dokonujemy pomiaru miejsca w którym mają pojawić się meble i zabudowy. Zebrane materiały zabieramy do warsztatu i ustalamy z klientem czas odbioru projektu mebli do akceptacji, każdy projekt ma swój czas wykonania. Architekt musi dokładnie zapoznać się z wytycznymi jakie mają spełniać meble, po czym całość zamieścić w programie. Po stworzeniu projektu, jeśli klient nie wniesie zmian, zaczynamy produkcję formatek potrzebnych do konstrukcji mebli. Gdy ten etap będzie już skończony, przechodzimy do kolejnego, naszym zdaniem najbardziej wyczekiwanego przez klienta czyli montaż stolarki. Na miejscu monterzy zajmują się złożeniem konstrukcji.

Stolarz Bieniek – renowacja i produkcja mebli w Warszawie

W ciągu tych lat pracy warsztat stolarski zrealizował liczne zamówienia o różnym stopniu złożoności, zarówno w Warszawie, jak i w całej Polsce. Warsztat Stolarz Bieniek to wykwalifikowani, utalentowani specjaliści, o których mówi się, że „drzewo ożywa w ich rękach”. W każdym projekcie inwestujemy kawałek naszej duszy, gwarantując indywidualność i jakość każdemu produkowanemu meblowi!

Oferujemy:

  • meble drewniane według indywidualnych parametrów;
  • niezawodność, trwałość;
  • wykorzystanie naturalnych materiałów, akcesoriów;
  • szeroki asortyment.

Głównym priorytetem firmy jest wdrażanie pomysłów, życzeń klientów. Dokładne studium stylistyczne, technologiczne, ergonomiczne i koordynacja projektu przyszłych wnętrz odbywa się przy twoim bezpośrednim udziale.

Zakres stylów i kierunków nie jest ograniczony, od klasyki po śmiały modernizm. Projektujemy poszczególne elementy, opracowujemy projekt całego wnętrza, elewacji, małych form architektury. Ten styl pracy kreatywnego warsztatu stolarskiego zapewnia najbardziej całościowy efekt. Ze względu na wysokie umiejętności zespołu (projektantów, projektantów, rzemieślników), nowoczesny sprzęt, nasz firma stolarska osiąga wysoką jakość produktu końcowego. W trakcie pracy przeprowadzana jest dodatkowo analiza ich kombinacji w różnych warunkach oświetleniowych w danym pomieszczeniu.

Przez wiele stuleci drewno było używane w stolarstwie, produkty z niego zdobią nasze życie, dają nam przyjemność estetyczną, zapewniają ciepły komfort. Stolarka mebli wykorzystuje cenne drewno:dąb,buk,orzech,palisander,wenge.

lista jest długa. Drzewo wymaga indywidualnego podejścia, gatunki różnią się cechami, metodami przetwarzania, przygotowaniem do pracy z nim. Każde drewno ma swój charakter. Musisz tylko dokonać wyboru. I musimy to sobie uświadomić.

Stolarz obsługuje osiedla Białołęka:

Białołęka Dworska

Brzeziny

Choszczówka

Dąbrówka Szlachecka

Grodzisk

Henryków

Kobiałka

Nowodwory

Szamocin

Tarchomin

Żerań

Na terenie Warszawy urządzamy mieszkania w meble

Działamy na wszystkich osiedlach w stolicy i nie mamy problemu z dojazdem na wycenę usług stolarskich w twoim mieszkaniu. Każdy klient jest dla nas ważny i do wszystkich projektów podchodzimy indywiudalnie.