Stolarz Meble Wawer

Usługi Stolarza Warszawa Wawer

Prowadzimy stolarnie która projektuje i wytwarza meble na wymiar.

Każdy właściciel mieszkania musi je umeblować ,a z rozwiązaniem tego problemu przychodzi nasza stolarnia. Zaprojektujemy, wyprodukujemy i zamontujemy. Naszym celem jest spełnienie twoich marzeń związanych z umeblowaniem twoich 4 kątów.

Jesteśmy fachowcami w obróbce drewna od cięcia po frezowanie, szlifowanie oraz lakierowanie. Jesteśmy stolarzami którzy potrafią obsługiwać się dłutem oraz heblem , co dla dzisiejszego składacza jest prawdziwym wyzwaniem. Patronem naszego zawodu jest św. Józef , który tak naprawdę był cieślą.

Wycena mebli

Rejon Warszawa Wawer

Arkadiusz Bieniek

tel. 535 950 777

[email protected]

Meble pod wymiar, wykonane przez profesjonalnych stolarzy

Nawiązując współpracę z warsztatem stolarskim nabywasz meble drewniane, odzwierciedlające charakter właściciela mieszkania, podkreślając jego osobowość i styl. Każda współpraca rozpoczyna się od opracowania projektu wnętrza, w którym mają powstać zabudowy stolarskie.

Aby odświeżyć wnętrze domu i tchnąć w niego nowe życie wystarczy zdecydować się na meble wykonania stolarzbieniek.pl, pomożemy Ci zrealizować Twoje pomysły i stworzyć wnętrze marzeń.

Zakres naszych usług jest nieograniczony:

✅ Meble kuchenne,

✅ Meble łazienkowe,

✅ Renowacja mebli,

✅ Meble do salonu,

✅ Meble dla dzieci,

✅ Nietypowe zabudowy z drewna,

✅ Konstrukcje łączone, drewno z metalem i innymi materiałami stałymi,

Lista jest długa, a my jesteśmy gotowi zrealizować każdy z Twoich pomysłów!

Stolarz Bieniek – renowacja i produkcja mebli w Warszawie 

W trakcie tak wielu lat pracy, nasz zakład stolarski zrealizował liczne zamówienia o różnym stopniu trudności w wykonaniu, w Warszawie i okolicach. Stolarnia Stolarz Bieniek to wykwalifikowani specjaliści, o których mówi się „drzewo ożywa w ich rękach”. Niezliczona jest baza zadowolonych klientów, korzystających z usług meblarskich naszego warsztatu.

W naszej ofercie znajdziemy:

Meble drewniane, stworzone według indywidualnych projektów,

Niezawodność i trwałość materiałów,

Wykorzystanie naturalnych surowców i akcesoriów,

Szeroki asortyment meblarski,

 

Styl mebli jest nieograniczony, od klasyki po śmiały, nowoczesny dresing. Opracowujemy poszczególne elementy i wykonujemy projekt całego wnętrza. W naszej ramie produkcji znajdują się również zabudowy elewacji i małych form architektury.

Ze względu na wysokie umiejętności zespołu naszej stolarni (projektantów, rzemieślników, monterów), nowoczesny sprzęt, warsztat osiąga wysoką jakość produktu końcowego.

Stulecia korzystania z drewna, dają nam wciąż nowe możliwości z korzystania tego surowca. Drewno jest nieodłącznym elementem każdego wnętrza domu, oferuje nam nienaganną estetykę i ciepły komfort. Nasz zakład stolarski wykorzystuje surowce takie jak: dąb, buk, orzech, jesion w różnych wariantach kolorystycznych. Gatunki te różnią się cechami i metodami przetwarzania oraz przygotowaniem do pracy, przed wyborem odpowiedniego surowca musimy przemyśleć do czego mebel będzie wykorzystywany oraz w jakich miejscach zostanie zamontowany.

Stolarz obsługuje osiedla Wawer:

 • Aleksandrów
 • Falenica
 • Las
 • Marysin Wawerski 
 • Międzylesie 
 • Miedzeszyn
 • Nadwiśle
 • Radość
 • Sadul
 • Wawer
 • Zerzeń

Dla naszego zakładu stolarskiego, to klient odgrywa główną rolę

Działamy na terenie całej Warszawy, dojeżdżamy w najbardziej odległe okolice stolicy. Każdy klient jest traktowany priorytetowo, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Słuchamy wszystkich pomysłów i sugestii konsumenta, przy okazji wykorzystując swoje doświadczenie i doradzanie przy ciężkich decyzjach. Działamy w oparciu o filozofie „klient ma ostatnie słowo”, którego zawsze słuchamy. Zapraszamy do zapoznania się z pozytywnymi komentarzami osób które zaufały nam i oddały w ręce wykonanie mebli swoich marzeń.

Pan Stolarz Arek wykonał lepszą pracę niż obiecywał! Zabudowa na balkonie wykonana estetycznie i z materiałów najlepszej jakości tak jak obiecywał wykonawca. Nie mam nic do zarzucenia.
Pan Krzysztof Krawczyk
Długo szukałam stolarza który wykona nietypowy projekt toaletki w sypialni. Przy okazji wykonania toaletki Panowie zrobili projekt szafy wnękowej i pawlacza. Polecam.
Pani Halina Młynowska
Chciałam łazienkę w kolorze czarno – białym? Mam! Spełniło się moje marzenie! Dziękuje Panowie ze stolarzbieniek.pl za wykonanie mojego projektu.
Milena Adamska
Chciałem odrestaurować mieszkanie moich rodziców. Z remontem nie było problemu, lecz jeśli chodzi o renowację mebli musiałem chwilę poszukać. Znalazłem stolarze bieniek super się sprawdzili więc zachęcam do kontaktu
Pan Jeremi Jarząbek

Zajmujemy się klientami, mieszkającymi w Warszawie i okolicach

Dla nas miejsce realizacji nie ma znaczenia, dojedziemy w każde miejsce na mapie aby wykonać projekt zabudowy stolarskiej.

Wykonujemy meble w każdej nieruchomości, nowe inwestycje jak również rynek wtórny jest dla nas idealnym miejscem pracy. Nie boimy się projektów, w których widać niedoskonałości budowlane. Naszym zadaniem jest aby mebel był elementem kryjącym niedoskonałości mieszkania.