Stolarz Meble Wilanów

Usługi Stolarza Warszawa Wilanów

Nasz stolarnia to profesjonalna obsługa, zaprojektujemy i stworzymy meble na wymiar do twojego domu.

Każdy właściciel mieszkania musi je umeblować, a z rozwiązaniem tego problemu przychodzi nasza stolarnia. Zaprojektujemy, wyprodukujemy i zamontujemy. Naszym celem i pasją jest spełnianie marzeń związanych z umeblowaniem 4 kątów naszych klientów.

Jesteśmy fachowcami w obróbce drewna od cięcia po frezowanie, szlifowanie oraz lakierowanie. Jesteśmy stolarzami którzy potrafią obsługiwać się dłutem oraz heblem. Oferujemy naszym klientom najwyższej jakości obsługę stolarską i wykonanie mebli na najwyższym poziomie według wspólnie wykonanego projektu.

przesuwna drewniana szafa

Wycena mebli

Rejon Warszawa Wilanów

Arkadiusz Bieniek

tel. 535 950 777

[email protected]

Meble pod wymiar, wykonane przez profesjonalnych stolarzy

Nawiązując współpracę z warsztatem stolarskim nabywasz meble, które mają odzwierciedlić charakter właściciela mieszkania, podkreślając jego osobowość i dobry gust. Naszą współpracę zaczynamy od opracowania planu zabudowy stolarskiej pod wnętrze, w którym ma się znaleźć.

Powierzając nam projekt masz gwarancję, że stolarzbieniek.pl pomoże Ci w spełnieniu twoich stolarskich marzeń, a twoje pomysły będą dla nas oparciem w poszukiwaniu wspólnego rozwiązania.

Zakres naszych usług jest nieograniczony:

✅ Meble kuchenne,

✅ Meble łazienkowe,

✅ Renowacja mebli,

✅ Meble do salonu,

✅ Meble dla dzieci,

✅ Nietypowe zabudowy z drewna,

✅ Konstrukcje łączone, drewno z metalem i innymi materiałami stałymi,

Lista jest długa, a my jesteśmy gotowi zrealizować każdy z Twoich pomysłów!

Stolarz Bieniek – renowacja i produkcja mebli w Warszawie 

W trakcie tak wielu lat pracy, nasz zakład stolarski zrealizował liczne zamówienia o różnym stopniu trudności w wykonaniu, w Warszawie i okolicach. Stolarnia Stolarz Bieniek to wykwalifikowani specjaliści, o których mówi się „drzewo ożywa w ich rękach”. Niezliczona jest baza zadowolonych klientów, korzystających z usług meblarskich naszego warsztatu.

W naszej ofercie znajdziemy:

Meble drewniane, stworzone według indywidualnych projektów,

Niezawodność i trwałość materiałów,

Wykorzystanie naturalnych surowców i akcesoriów,

Szeroki asortyment meblarski,

 

Styl mebli, które znajdziesz w naszej ofercie jest nieograniczony, od klasyki po śmiały, nowoczesny desing. Opracujemy poszczególne elementy i wykonamy projekt całego wnętrza, jeżeli będzie tego wymagało zamówienie. W naszej ofercie meblarskiej znajdują się również zabudowy elewacji i małych form architektury.

Przy pomocy naszych świetnie wyszkolonych i doświadczonych pracowników (projektantów, rzemieślników, monterów) i nowoczesnego sprzętu, warsztat osiąga wysoką jakość produktu końcowego.

Drewno daje ogromne pole popisu. Jest nieodłącznym elementem wystroju każdego wnętrza domu, oferuje nam świetny wygląd i komfort użytkowania. Nasz zakład stolarski wykorzystuje surowce takie jak: dąb, buk, orzech, jesion w różnych wariantach kolorystycznych. Gatunki te różnią się cechami i sposobem przetwarzania, przed wyborem odpowiedniego surowca musimy przemyśleć do czego mebel będzie używany i gdzie się znajdzie.

Stolarz obsługuje osiedla Wilanów:

Wilanów Wysoki

Wilanów Niski

Wilanów Królewski

Błonia Wilanowskie

Powsinek

Zawady

Kępa Zawadowska

Powsin

Dla naszego zakładu stolarskiego, to klient odgrywa główną rolę

Działamy na terenie Wilanowa i całej Warszawy, dojeżdżamy w najbardziej odległe zakątki stolicy. Do każdego klienta i zamówienia podchodzimy indywidualnie, słuchając wszystkich pomysłów i oferując nasze doświadczenie w podejmowaniu ciężkich decyzji. W naszym zawodzie najważniejsze jest zadowolenie klienta z produktu końcowego, bo meble, które znajdą się w jego domu powinny być jak najbardziej użyteczne i cieszące oko na długie lata. Polecamy zapoznanie się z pozytywnymi opiniami osób które zaufały nam i oddały w ręce wykonanie mebli swoich marzeń.

Pan Stolarz Arek wykonał lepszą pracę niż obiecywał! Zabudowa na balkonie wykonana estetycznie i z materiałów najlepszej jakości tak jak obiecywał wykonawca. Nie mam nic do zarzucenia.
Pan Krzysztof Krawczyk
Długo szukałam stolarza który wykona nietypowy projekt toaletki w sypialni. Przy okazji wykonania toaletki Panowie zrobili projekt szafy wnękowej i pawlacza. Polecam.
Pani Halina Młynowska
Chciałam łazienkę w kolorze czarno – białym? Mam! Spełniło się moje marzenie! Dziękuje Panowie ze stolarzbieniek.pl za wykonanie mojego projektu.
Milena Adamska
Chciałem odrestaurować mieszkanie moich rodziców. Z remontem nie było problemu, lecz jeśli chodzi o renowację mebli musiałem chwilę poszukać. Znalazłem stolarze bieniek super się sprawdzili więc zachęcam do kontaktu
Pan Jeremi Jarząbek

Zajmujemy się klientami, mieszkającymi w Warszawie i okolicach

Dla nas miejsce realizacji nie ma znaczenia, dojedziemy w każde miejsce na mapie aby wykonać projekt zabudowy stolarskiej.

Wykonujemy meble w każdej nieruchomości, nowe inwestycje jak również rynek wtórny jest dla nas idealnym miejscem pracy. Nie boimy się projektów, w których widać niedoskonałości budowlane. Naszym zadaniem jest aby mebel był elementem kryjącym niedoskonałości mieszkania.