Stolarz Meble Warszawa Nowe Włochy

Meble na zamówienie na Warszawski Paluch

Nasza stolarnia realizuje zamówienia naszych klientów w całej Warszawie, również na Nowych Włochach wykonywaliśmy zlecenia mieszkańców na zagospodarowanie przestrzeni ich mieszkań.

Zajmujemy się realizacją zamówień mebli na wymiar. Stolarz Bieniek to gwarancja wysokiej jakości wykonanych usług. Tworzymy meble kuchenne, łazienkowe, do salonu czy sypialni oraz meble na dwór, taras i balkon nieustannie rozwijając nasze umiejętności i nabywają doświadczenie. Jesteśmy gotowi by realizować kolejne, bardziej skomplikowane zadania wyznaczone przez naszych klientów.

Nie mamy problemów z dojazdem na krańce Warszawy czy za jej granice. Podejmiemy się pracy wszędzie tam gdzie wymaga od nas tego zlecenie. Nasza stolarnia jest zawsze tam gdzie klient.

Realizowaliśmy zamówienia również tutaj- na Nowych Włochach, gdzie zrealizowaliśmy wiele pomysłów na meble. Zachęcamy do dołączenia do grona osób, które miały okazję skorzystać z naszych usług, na pewno cię nie zawiedziemy!

 

W jaki sposób przebiega realizacja zamówienia na meble u Stolarz Bieniek?

Nasi architekci, zajmują się kreatywną częścią zamówienia, spełniają pomysły, oferują swoją wiedzę i doświadczenie i szukają najlepszego kompromisu, który zadowoli obie strony tworząc projekt nowej zabudowy meblarskiej. Zbierają miary i wykonują plan działania. Przekształcają ideę w graficzny plan, który jest pierwszym krokiem ku realizacji zamówienia. Starają się by wykonany produkt był praktyczniejszy uwzględniając potencjalne wady budowlane, tworzą najlepsze rozwiązanie dla projektu mebli.

Gotowy szkic mebli zostaje przekazany w ręce naszych niezawodnych stolarzy. To w ich obowiązku leży by zwykłe drewno stało się pięknym elementem dekoracyjnym wnętrza twojego domu. Powierzając naszemu cieśli wykonanie pracy otrzymujemy gwarancję najlepszej jakości wykonanych mebli.

Ostatnim krokiem jest montaż, od tego również mamy specjalistów. Nasi monterzy zadbają o bezpieczny transport mebli prosto ze stolarni do twojego mieszkania. Umieszczą pojedyncze meble w ich nowym miejscu lub ostrożnie zainstalują pełną zabudowę.

Każdy projekt, którego się podejmujemy jest dopięty na ostatni guzik. Nie pozwalamy sobie na popełnianie błędów, które mogłyby zepsuć ogólny efekt mebli. Dążymy do tego by klient był zadowolony z otrzymanego produktu, a wszystkie jego wskazówki zostały uwzględnione.