Stolarz Meble Mokotów

Usługi Stolarza Warszawa Mokotów

Prowadzimy stolarnie, która może zaplanować i zrealizować twoją nową aranżację mieszkania.

Każdy właściciel mieszkania musi je umeblować, nasza stolarnia to świetny wybór dla osób, które szukają najwyższej jakości i świetnej obsługi. Naszym celem jest spełnianie marzeń klientów i realizacja ich pomysłów.

Doskonale radzimy sobie ze wszystkim co ma związek ze stolarstwem, nasi specjaliści doskonale odnajdują się w obróbce drewna od cięcia po frezowanie, szlifowanie oraz lakierowanie. Jednak mimo wysokiego poziomu naszych usług nie przestajemy się rozwijać, gonimy za trendami i rosnącymi wymaganiami naszych klientów.

Stolarstwo nie jest dla nas wyłącznie pracą, to jest nasza pasja, której się w pełni oddajemy by nasza praca była jak najskuteczniejsza i zadowalała naszych klientów.

szafa czarna

Wycena mebli

Rejon Warszawa Bemowo

Arkadiusz Bieniek

tel. 535 950 777

[email protected]

Meble pod wymiar, wykonane przez profesjonalnych stolarzy

Nawiązując współpracę z warsztatem stolarskim nabywamy meble, które mają odzwierciedlać charakter właściciela mieszkania, podkreślając jego osobowość i styl. Pracę zaczynamy od opracowania planu działania i projektu wnętrza, w którym mają powstać zabudowy stolarskie.

Aby odświeżyć wnętrze domu i tchnąć w nie nowe życie wystarczy zdecydować się na meble wykonania stolarzbieniek.pl, zrobimy co w naszej mocy by efekt naszej wspólnej pracy był zadowalający i zachwycał na długie lata.

Zakres naszych usług jest nieograniczony:

✅ Meble kuchenne,

✅ Meble łazienkowe,

✅ Renowacja mebli,

✅ Meble do salonu,

✅ Meble dla dzieci,

✅ Nietypowe zabudowy z drewna,

✅ Konstrukcje łączone, drewno z metalem i innymi materiałami stałymi,

Lista jest długa, a my jesteśmy gotowi zrealizować każdy z Twoich pomysłów!.llwe;74\56+

biała kuchnia
pawlacze do kuchni

Stolarz Bieniek – renowacja i produkcja mebli w Warszawie 

W trakcie lat funkcjonowania naszej stolarni i nabywania coraz to większej wiedzy i umiejętności marki i naszych wyspecjalizowanych w zawodzie profesjonalistów zakład stolarski zdobywał ogromną renomę dzięki wykonywanym meblom i zabudowom meblarskim. Stolarnia Stolarz Bieniek to wykwalifikowani specjaliści, którzy rozumieją i starają się dogodzić potrzebom klienta. Baza zadowolonych klientów, korzystających z usług meblarskich naszego warsztatu stolarskiego jest ogromna.

W naszej ofercie znajdziemy:

Meble drewniane, stworzone według własnego projektu,

Wykonanie z najlepszej jakości, naturalnych materiałów,

Szeroki asortyment meblarski,

 

Styl mebli do wyboru jest ogromny, od klasyki po śmiały, nowoczesny desing. Opracowujemy poszczególne elementy i projekty całego wnętrza. Oferujemy również zabudowy elewacji i małych form architektury.

Wysokie umiejętności zespołu naszej stolarni (projektantów, rzemieślników, monterów), to gwarancja świetnej jakości wykonanego zamówienia na meble.

Stulecia korzystania z drewna, dają nam wciąż nowe możliwości obróbki tego surowca. Jest ono nieodłącznym elementem wystroju każdego wnętrza domu, oferuje nam nienaganną estetykę i ciepły komfort. Nasz zakład stolarski wykorzystuje surowce takie jak: dąb, buk, orzech, jesion w różnych wariantach kolorystycznych do produkcji różnego rodzaju mebli. Gatunki te różnią się cechami i metodami przetwarzania oraz przygotowaniem do pracy, właśnie dlatego przed przed podjęciem decyzji dotyczącej odpowiedniego wyboru surowca należy uwzględnić cel, w jakim produkt będzie wykorzystywany oraz w jakich miejscach zostanie zamontowany.

Stolarz obsługuje osiedla Bemowo:

Stary Mokotów

Sielce

Czerniaków

Siekierki

Augustówka

Sadyba

Stegny

Wierzbno

Ksawerów

Służew

Służewiec

Wyględów

Dla naszego zakładu stolarskiego, to klient odgrywa główną rolę

Działamy na terenie Mokotowa i całej Warszawy, dojeżdżamy jednak również w najbardziej odległe okolice stolicy. Każdy klient jest dla nas ważny, dlatego też do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Słuchamy wszystkich pomysłów i sugestii konsumenta, przy okazji podsuwając nasze podpowiedzi, wynikające z lat praktyki i ogromnego doświadczenie w stolarstwie. Działamy w oparciu o zasadę, która polega na oddaniu klientowi kontroli nad podejmowaniem decyzji, nie przystąpimy do realizacji zamówienia, jeżeli klient nie wyrazi aprobaty. Zachęcamy do dołączenia do grona osób zadowolonych z naszych usług.

Pan Stolarz Arek wykonał lepszą pracę niż obiecywał! Zabudowa na balkonie wykonana estetycznie i z materiałów najlepszej jakości tak jak obiecywał wykonawca. Nie mam nic do zarzucenia.
Pan Krzysztof Krawczyk
Długo szukałam stolarza który wykona nietypowy projekt toaletki w sypialni. Przy okazji wykonania toaletki Panowie zrobili projekt szafy wnękowej i pawlacza. Polecam.
Pani Halina Młynowska
Chciałam łazienkę w kolorze czarno – białym? Mam! Spełniło się moje marzenie! Dziękuje Panowie ze stolarzbieniek.pl za wykonanie mojego projektu.
Milena Adamska
Chciałem odrestaurować mieszkanie moich rodziców. Z remontem nie było problemu, lecz jeśli chodzi o renowację mebli musiałem chwilę poszukać. Znalazłem stolarze bieniek super się sprawdzili więc zachęcam do kontaktu
Pan Jeremi Jarząbek

Zajmujemy się klientami, mieszkającymi w Warszawie i okolicach

Miejsce realizacji zamówienia nie ma większego znaczenia, dojedziemy wszędzie tam gdzie będzie od nas tego wymagał klient.

Wykonujemy meble w każdej nieruchomości, nowe inwestycje jak również rynek wtórny jest dla nas idealnym miejscem pracy. Nie boimy się projektów, w których widać niedoskonałości budowlane. Naszym zadaniem jest aby mebel był elementem kryjącym niedoskonałości mieszkania.