Stolarz Meble Wola

Usługi Stolarza Warszawa Wola

Szukasz stolarni, która projektuje, tworzy i montuje meble na wymiar?

Każde mieszkanie wymaga umeblowania, które będzie najlepszą wizytówką właściciela, z rozwiązaniem tego problemu przychodzi nasza stolarnia. Naszym celem i priorytetem jest stworzenie dla ciebie mebli, z których będziesz zadowolony. Nasza praca polega na spełnianiu marzeń meblarskich naszych klientów.

Jesteśmy fachowcami w zawodzie stolarskim i świetnie radzimy sobie ze wszystkim co ma z nim związek od cięcia po frezowanie, szlifowanie oraz lakierowanie, potrafimy obsłużyć się dłutem oraz heblem. Nie ostajemy na laurach, wciąż rozwijamy się i nabywamy nową wiedzę w zakresie tworzenia najlepszej jakości mebli.

Stolarstwo nie to nie tylko praca, to jest nasza pasja i sposób na życie. Czerpiemy radość z tego co robimy i z zadowolenia klienta z wyniku naszej współpracy.

Wycena mebli

Rejon Warszawa Bemowo

Arkadiusz Bieniek

tel. 535 950 777

[email protected]

Meble pod wymiar, wykonane przez profesjonalnych stolarzy

Nawiązując współpracę z warsztatem stolarskim liczymy na najlepszy wykonanie i dobra obsługę, meble, które staną się częścią naszej codzienności powinny odzwierciedlać charakter właściciela mieszkania, podkreślając jego osobowość i dobry smak. Każdą współpracę zaczynamy od opracowania projektu na podstawie wspólnych i zadowalających rozwiązań.

Meble w wykonaniu stolarzbieniek.pl, to obietnica najlepszego wykonania powierzonej pracy i wysokiej jakości wykonania usług.

Zakres naszych usług jest nieograniczony:

✅ Meble kuchenne,

✅ Meble łazienkowe,

✅ Renowacja mebli,

✅ Meble do salonu,

✅ Meble dla dzieci,

✅ Nietypowe zabudowy z drewna,

✅ Konstrukcje łączone, drewno z metalem i innymi materiałami stałymi,

Lista jest długa, a my jesteśmy gotowi zrealizować każdy z Twoich pomysłów!

pawlacze do kuchni

Stolarz Bieniek – renowacja i produkcja mebli w Warszawie 

W ciągu lat pracy, nasz zakład stolarski realizował liczne zamówienia o różnym stopniu trudności w wykonaniu na Woli, w Warszawie i okolicach. Stolarnia Stolarz Bieniek to wykwalifikowani specjaliści, którzy doskonale znają zawód. Cieszymy się dużą renomą wśród klientów, którzy są zadowoleni ze współpracy.

W naszej ofercie znajdziemy:

Meble drewniane robione na zamówienie,

Najlepszej jakości materiał z naturalnych produktów i surowców,

Szeroki asortyment meblarski,

 

Wybór stylów, w którym możemy wykonać meble jest nieograniczony, od klasyki po śmiały, nowoczesny desing. Jesteśmy w stanie opracowywać nie tylko poszczególne elementy, wykonujemy również pełne projekty wnętrz. Oferujemy również zabudowy elewacji i małych form architektury.

Ze względu na wysokie umiejętności zespołu naszej stolarni (projektantów, rzemieślników, monterów), nowoczesny sprzęt, warsztat osiąga wysoką jakość produktu końcowego.

Stulecia korzystania z drewna, to gwarancja znajomości produktu, z którego wykonujemy meble. Drewno jest nieodłącznym elementem każdego wnętrza domu, oferuje nam nienaganną estetykę i ciepły komfort. Nasz zakład stolarski wykorzystuje gatunki takie jak: dąb, buk, orzech, jesion w różnych wariantach kolorystycznych. Rodzaje te różnią się cechami i metodami przetwarzania oraz przygotowaniem do pracy, przed wyborem odpowiedniego surowca musimy przemyśleć do czego mebel będzie wykorzystywany oraz gdzie będzie pełnił swoją rolę.

Stolarz obsługuje osiedla Wola:

Koło

Ulrychów

Odolany

Powązki

Młynów

Czyste

Nowolipki

Mirów

Dla naszego zakładu stolarskiego, to klient odgrywa główną rolę

Nasze działania obejmują obszar całej Warszawy jednak dojeżdżamy również za jej granice w celu realizacji zamówienia. Każdy klient jest traktowany priorytetowo, a każdy projekt jest dla nas priorytetem. Każda sugestia ze strony klienta jest dla nas ważna, a przy podjęciu ostatecznych decyzji oferujemy nasze doświadczenie, którym możemy pomóc klientowi by efekt końcowy był jak najbardziej zadowalający. Działamy w oparciu o filozofie „klient ma ostatnie słowo”, którego zawsze słuchamy. Zachęcamy do obejrzenia opinii naszych zadowolonych klientów.

Pan Stolarz Arek wykonał lepszą pracę niż obiecywał! Zabudowa na balkonie wykonana estetycznie i z materiałów najlepszej jakości tak jak obiecywał wykonawca. Nie mam nic do zarzucenia.
Pan Krzysztof Krawczyk
Długo szukałam stolarza który wykona nietypowy projekt toaletki w sypialni. Przy okazji wykonania toaletki Panowie zrobili projekt szafy wnękowej i pawlacza. Polecam.
Pani Halina Młynowska
Chciałam łazienkę w kolorze czarno – białym? Mam! Spełniło się moje marzenie! Dziękuje Panowie ze stolarzbieniek.pl za wykonanie mojego projektu.
Milena Adamska
Chciałem odrestaurować mieszkanie moich rodziców. Z remontem nie było problemu, lecz jeśli chodzi o renowację mebli musiałem chwilę poszukać. Znalazłem stolarze bieniek super się sprawdzili więc zachęcam do kontaktu
Pan Jeremi Jarząbek

Zajmujemy się klientami, mieszkającymi w Warszawie i okolicach

Dla nas miejsce realizacji nie ma znaczenia, dojedziemy w każde miejsce na mapie aby wykonać projekt zabudowy stolarskiej.

Wykonujemy meble w każdej nieruchomości, nowe inwestycje jak również rynek wtórny jest dla nas idealnym miejscem pracy. Nie boimy się projektów, w których widać niedoskonałości budowlane. Naszym zadaniem jest aby mebel był elementem kryjącym niedoskonałości mieszkania.