Szafy przesuwne

Wbudowana szafa to szafa wbudowana w pomieszczenie, we wnękach, od ściany do ściany, od podłogi do sufitu. Zazwyczaj wbudowana szafa przesuwna ma tylko drzwi przedziału i wewnętrzne wypełnienie i nie ma ścian bocznych, dachu i podłogi, ponieważ elementy mocujące wbudowanej szafy przesuwnej są wykonane bezpośrednio na ścianach, suficie, podłodze

Narożne szafy są zainstalowane w rogach lokalu. Meble te są uważane za optymalne w przypadkach, gdy konieczne jest ukrycie komunikacji lub wymagane jest wykorzystanie powierzchni w rogu pokoju z maksymalną wydajnością.

Dla najbardziej ekonomicznych klientów nasza firma oferuje niedrogie opcje gotowych szaf przesuwnych. Kilka opcji rozszerzeń i oświetlenia pozwala stworzyć własny projekt szafki.
Produkcja szaf przesuwnych jest specjalizacją firmy Forest World. Produkcja szaf przesuwnych na zamówienie jest prowadzona przez wykwalifikowanych specjalistów przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Możesz złożyć zamówienie na przesuwne szafy w Moskwie w naszej firmie po stosunkowo niskich cenach.
Oferujemy naszym klientom pełen zakres usług, składający się z kilku etapów:
– projektowanie i rozwój indywidualnego projektu;
– produkcja szaf z nowoczesnym i zaawansowanym technologicznie sprzętem;
– Dostawa w Moskwie i montaż przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów;
W procesie selekcji należy wziąć pod uwagę kilka punktów.
Najpierw zdecyduj o lokalizacji. Specjaliści od sprzedaży przesuwnych szaf pomogą Ci nawigować i wskazywać miejsca, które odnoszą największe sukcesy.
Po drugie , powinieneś dokładnie przemyśleć, co dokładnie chcesz otrzymać i odpowiednio wybrać, czy będzie to narożna, czy wbudowana szafa.
Następnie musisz zdecydować o treści wewnętrznej, wybrać materiały wykończeniowe i elementy projektu. Produkcja szaf na zamówienie sugeruje, że klient wraz z projektantem wybiera kolor, układ półek, wieszaków itp.

W procesie produkcji szaf przesuwnych przestrzegamy następujących zasad:
indywidualne podejście do każdego klienta;
punktualność,ponieważ wszystkie zamówienia są przygotowywane na czas;
wysokiej jakości i szybki montaż;
optymalny stosunek jakości do ceny.

Szafy przesuwne na zamówienie
Przesuwne szafy wykonane według indywidualnych projektów otwierają nieograniczone możliwości aranżacji domu z maksymalną wydajnością. Kompaktowe i funkcjonalne szafy przesuwne organicznie wpasowują się w każdą przestrzeń. Z reguły nasi klienci najczęściej chcą kupić wbudowaną szafę w korytarzu. Jest to poprawne, ponieważ pierwszą rzeczą, która zatrzymuje widok osoby, która weszła do domu, jest wnętrze korytarza, dlatego do pytania o wybór mebli do tego pokoju należy podejść bardzo ostrożnie.
Drzwi przesuwne 
Są głównym elementem każdej garderoby przesuwnej. Drzwi przesuwne składają się z ramy (aluminium, stali lub drewna), wkładki do ramy (płyty wiórowej, lustra, szkła lub ich kombinacji) i rolek. Żywotność szaf przesuwnych od momentu ich wykonania zależy nie tylko od materiałów użytych do wykonania niestandardowych szaf przesuwnych lub gotowych szaf przesuwnych, ale także od jakości systemów drzwi przesuwnych.
Możesz wybrać drzwi coupe ze szkła, lusterek, plastiku, gładkiej płyty wiórowej. Kombinacje kilku materiałów wyglądają bardzo korzystnie. Wybór drzwi do przedziału jest z reguły określany na podstawie tego, w którym pomieszczeniu zostanie zainstalowana szafa i co planują w niej przechowywać. Dobrze jest zamówić drzwi do przesuwanej garderoby w salonie ze szkła lub zaprojektować połączenie, używając na przykład szkła i drzewa. Jeśli szafa jest lniana lub lniana, lepiej wybrać drzwi przedziału wykonane z tworzywa sztucznego lub płyty wiórowej.
Ze względu na swoją funkcjonalność drzwi przesuwne są bardzo poszukiwane i są wykorzystywane nie tylko do szafy, ale także jako drzwi wewnętrzne. Takie drzwi przedziałowe są uniwersalne, można je stosować w sklepach, w biurach i mieszkaniach.
Oszczędzający miejsce, cichy ruch obrazów – to nie jest pełna lista użytecznych właściwości drzwi coupe. Różnorodność typów i opcji projektowania pozwala łatwo znaleźć właściwą opcję na podstawie osobistych preferencji.

Przykładowe układy zabudowy wnękowej

Przykładowe wykonane przez nas szafy przesuwne

Szafa przesuwna z biblioteczką

Przykładowe wykonane przez nas szafy przesuwne

Szafa do pokoju dziecięcego

Przykładowe wykonane przez nas szafy przesuwne

Szafa z podświetlanymi półkami

Przykłady białych szaf przesuwnych